שירותים נוספים

ליווי לתיירים

ליווי לתייריםהנסיעה לגאורגיה לפגישה עם האם הפונדקאית מהווה חלק הכרחי מכל מסלולי הפונדקאות המוצעים על ידי מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות. פגישה אישית זו גם נדרשת בחוק בגאורגיה. את הטיפול בנושאים הרפואיים והמשפטיים של הפונדקאות ניתן לשלב עם נופש וטיולים בלתי נשכחים. גאורגיה הפכה כיום ליעד תיירותי פופולרי ביותר בזכות פיתוח תשתית תיירותית מודרנית העונה על הסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר.

גאורגיה היא מדינה יפה להפליא, השוכנת לחוף הים השחור. נופיה מרהיבים, יש בה מעיינות מינרליים רבים והיא בעלת מטבח אותנטי ייחודי. עבור ההורים לעתיד טיול בגאורגיה יכול לסייע להם להסיח את דעתם מן הלחצים השונים ולשקוע בחוויה נפלאה. צוות מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות מסייע להורים המיועדים לתכנן את  החופשה בהתאם לכל טעם ודרישה: סיור גורמה במיטב המסעדות, טיולי אקסטרים בהרים, מרכזי SPA על שפת הים, טיולי דיג, טיולי ציד, ביקורים במוזיאונים ובגלריות לאמנות, וכמובן חווית שופינג מדליקה בבזארים ובחנויות המזכרות המפורסמים של גאורגיה.

תכנית פונדקאות ללקוחות VIP

לצוות מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות ניסיון רב במתן שירותי VIP לאנשי עסקים גדולים, לפוליטיקאים מפורסמים, לכוכבי במה ולשחקנים ידועים. עובדת היותם מפורסמים ומזוהים בפומבי דורשת שמירה קפדנית על פרטיות וסודיות ההליך כולו, על הטיפולים והבדיקות השונות הנדרשים בו. בנוסף, בשל לוח הזמנים הצפוף המאפיין את לקוחות ה-VIP שלנו, אנו מציעים להם תוכנית מותאמת ומיוחדת לטיפולים הרפואיים ולסידורים האחרים.

אנו מבצעים התאמת תורמי ביציות וזרע בהתאם לפנוטיפ מסוים או לרמת אינטליגנציה מבוקשת, על פי בקשות אישיות של הלקוחות. במאגר הנתונים שלנו תמצאו תורמים ותורמות בעלי מראה חיצוני מרשים ותכונות אישיותיות יצירתיות מיוחדות. הודות למערך הלוגיסטי היעיל של מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות אף דקה לא תתבזבז לשווא. ללקוחות VIP אנו מקצים נהג אישי ומכוניות יוקרה, מתורגמן, מדריך טיולים ועוד. הבילוי בגאורגיה יהיה עבורכם לא רק יעיל ופורה, אלא גם נעים.

דילוג לתוכן