"סטורק סרוויס" – סוכנות הפונדקאות המובילה בגאורגיה

סטורק סרוויס

מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות הנו מרכז בעל ניסיון עשיר ורב שנים בתחום. המרכז הוקם במטרה לעזור לזוגות מכל רחבי העולם, המתמודדים עם בעיות פריון שונות, להגשים את חלומם הנחשק מכל – להיות הורים.

מרכז "סטורק סרוויס" ממוקם בעיר טביליסי, בירת גאורגיה, שבה הליכי פונדקאות ותרומת ביציות הם חוקיים עוד משנת 1997. החקיקה בנוגע לפונדקאות בגאורגיה מפותחת ביותר. היא בין המדינות הבודדות בעולם כיום, שבהן נקבע בחוק כי החומר הגנטי שממנו נוצר ההיריון אינו שייך לאם הפונדקאית, הלא-ביולוגית, ולכן היא אינה יכולה לדרוש לשמור את התינוק לעצמה לאחריו (Loyal Laws).

כיום, מציע מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות את השירותים הבאים:

  • שלושה מסלולי פונדקאות, המתאימים לצרכים של הורים מיועדים שונים.
  • בחירה והתאמה של תורמי זרע רלבנטיים.
  • בחירה והתאמה של תורמות ביציות.

במהלך שנות פעילותנו, הענקנו את האפשרות לחוות את החוויה שלא תסולא מפז של ההורות לעשרות זוגות מארצות הברית, רוסיה, סין, אנגליה, ישראל, אוסטרליה, קטאר, איטליה ועוד. אנו גאים מאוד בתוצאות מרשימות אלה!

בסיס לשיתוף פעולה פורה, תרתי משמע

מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות משמש כמקום שבו ניתן מענה מלא ומקיף לצורכי ההורים המיועדים. מענה מקיף זה משלב עמידה בתקנים רפואיים בינלאומיים עם שיתופי פעולה מקצועיים עם מיטב המרפאות והמומחים בתחום, ועם בעלות על מאגר תורמים בלעדי.

תקנים רפואיים בינלאומיים: כל הטיפולים הרפואיים והבדיקות הנדרשות להליכי הפונדקאות, תרומת הביציות והפרייתן נעשים אצלנו בהתאם לפרוטוקולים המתקדמים ביותר, שלפיהם מתנהלות מרפאות פריון בארצות הברית, ישראל ואירופה.

מיטב המרפאות והמומחים: לרשות מרכז "סטורק סרוויס" עומדות מרפאות העקרות והפוריות החדשניות ביותר בגאורגיה, שבהן עובדים הרופאים המומחים ובעלי המוניטין הטוב ביותר בתחומם. במרפאות אלה אנו עורכים בדיקות מקדמיות לתורמי הזרע ולתורמות הביציות, ומבצעים בדיקות מעבדה קפדניות של החומר הביולוגי המיועד לתהליך ההפריה.

מאגר תורמים בלעדי: לרשות המרכז עומד מאגר מגוון ובלעדי של תורמי זרע, תורמות ביציות ושל מועמדות המיועדות להיות אמהות פונדקאיות, כמו גם צוות עורכי דין, מתרגמים ומלווים מקצועיים המתמחים בתחום שנים רבות.

מדוע נחשב מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות לאחד מהטובים בתחומו?
  •  המרכז מחזיק במאגר הנתונים הגדול ביותר בגאורגיה של נשים המועמדות להיות אמהות פונדקאיות ושל תורמות ביציות.
  • יש לנו ניסיון מעשי רחב היקף במימוש מוצלח של מסלולי פונדקאות שונים שהסתיימו בלידת ילדים. עדות להצלחה זו הם הזוגות הרבים החוזרים אלינו כדי להביא לעולם ילד נוסף לאחר הליך ראשון מוצלח ומשמח.
  • למרכז "סטורק סרוויס" מוניטין מרשים ויוצא דופן, המבוסס על שיתוף הפעולה שלנו עם המוסדות הרפואיים הטובים ביותר בתחומם, ועל שימוש בטכנולוגיות הפוריות החדשניות והמובילות בעולם.
  • אנו חברה אחראית, המבטיחה בראש ובראשונה ללקוחותיה – ההורים המיועדים, אך גם לאמהות הפונדקאיות, תורמות הביציות ותורמי הזרע כי כל התנאים וההתחייבויות שהוסכמו ונכתבו בחוזה יקוימו כלשונן.
מדוע נחשב המרכז לאחד מהמבוקשים בתחומו?
אנו פועלים כשלנגד עינינו עומדים השקט הנפשי, הנוחות והביטחון שלכם

ב"סטורק סרוויס" פיתחנו מסלולי פונדקאות שונים אשר פוטרים את הלקוחות מדאגות רבות הכרוכות לעתים בלידת תינוק באמצעות אם פונדקאית ו\או בשימוש בחומר ביולוגי שנלקח מתורמים. צוות המומחים המקצועיים שלנו דואג לתיאום של בדיקות וטיפולים רפואיים במרפאות הטובות ביותר, מוודא כי שיתוף הפעולה עם האם הפונדקאית יהיה מוצלח ונעים לכל הנוגעים בדבר, דואג לרישום כל המסמכים הדרושים ועוד.

אנו דנים באופן הוגן וגלוי בנושא הוצאות כספיות

אנו דבקים בעקרון השקיפות בכל התחומים – החל בבחירת אמהות פונדקאיות ותורמות ביציות, וכלה בהוצאות הכספיות השונות. לקוחות מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות מקבלים מידע אמין, בהיר ומדויק של החלק הפיננסי ועלויות מסלולי הפונדקאות השונים. המידע כולל פירוט של כל ההוצאות הצפויות בכל שלב בהליך.

כל צעד שלנו מתוכנן מראש

סטורק סרוויסאנו מספקים תמיכה מלאה ללקוחות מסלולי הפונדקאות. אנו מבטיחים התייחסות ועזרה מקצועיים בכל שלבי ההליך – החל בבחירת תורמי הזרע, תורמות הביציות והאמהות הפונדקאיות, וכלה בארגון הנסיעות והשהות בגאורגיה, וכן מגורי האמהות הפונדקאיות, ארגון הנסיעות הדרושות להן לבדיקות השונות, ורישום המסמכים הדורשים לתינוקות שזה עתה נולדו.

אנו דואגים להגנה על פרטיותכם

ללקוחותינו מובטחת סודיות מוחלטת. בעניין כה רגיש, האמון ההדדי בין הצדדים הנו הדבר החשוב ביותר עבורנו.

והעיקר – אנו מכבדים את זכות הבחירה שלכם!
  • לשירות לקוחותינו עומד מאגר נתונים גדול של אמהות פונדקאיות ותורמות ביציות. מדובר במועמדות שעברו סינון קפדני ובדיקות רפואיות מקיפות לפני שהוכנסו למאגר. בריאות ילדכם נמצאת בראש סדר העדיפויות של המרכז שלנו.
  • באפשרותנו לספק תורמות ביציות מכמעט כל קבוצה אתנית, שירות שסוכנויות רבות אחרות אינן יכולות להציע.
  • יישום הליכי הפונדקאות אצלנו מתבצע באופן יעיל, תוך שמירה על הנוחות ועל השקט הנפשי שלכם.
הליווי המשפטי שלנו

מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות מספק להורים העתידיים, לאמהות הפונדקאיות ולתורמים ייעוץ וליווי משפטי מקיף, סיוע בעריכת חוזי ההתקשרות השונים, וכן סיוע צמוד בהליכי קבלת תעודות הלידה והאזרחות של התינוקות שאך זה נולדו.

אין אצלנו מקרים אבודים – אנחנו מוכנים לעזור לכל אחד ואחת

מסלולי הפונדקאות ותרומת הביציות שפותחו על ידי מרכז "סטורק סרוויס" מהווים פתרון יעיל לכל סוג של בעיות פוריות העלולות להתגלות אצל בני הזוג, בין אם הן מופיעות אצל האישה, הגבר, או אצל שניהם. אנו עוזרים לזוגות הללו, הניצבים בפני מגוון בעיות, ומסייעים להם להפוך להורים. אם האישה אינה יכולה ללדת מסיבות שונות, נתאים לזוג אם פונדקאית. אם לא ניתן לשאוב ביציות מהאם המיועדת, נעזור לה בבחירת תרומת ביציות שיתאימו למראה החיצוני ולמבנה הגוף שלה, ואשר יופרו באמצעות הזרע של בן זוגה. במקרים שבהם בעיית הפריון היא בזרע של הגבר, אנו מציעים ללקוחותינו מבחר של תורמי זרע שפרטיהם המלאים והמדויקים רשומים ומוצגים במאגר הנתונים שלנו.

אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי שתשמעו בביתכם את קול צחוקם של ילדים!
דילוג לתוכן