מידע חשוב להורים לעתיד

מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות מזמין זוגות מכל רחבי העולם
להיעזר בשירותי אמהות פונדקאיות בגאורגיה

להורים עתידייםמומחי מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות יעזרו להורים המיועדים למצוא אם פונדקאית ו/או תורמת ביציות בריאה מבחינה גופנית ונפשית, ויטפלו בכל הניואנסים המשפטיים הכרוכים בהליכי הפונדקאות. לשם כך, הקמנו פרויקט ייחודי – חברה שבאמצעותה הורים פוטנציאליים מכל מדינה בעולם יוכלו להיעזר בשירותי פונדקאות ו/או תרומת ביציות ללא מתווכים.

מרכז "סטורק סרוויס", מצדו, נושא באחריות מלאה כלפי כל הצדדים – הן ההורים המיועדים והן האמהות הפונדקאיות ו/או תורמות הביציות. במקביל, המרכז מספק שירות רפואי איכותי ולוקח על עצמו את האחריות המלאה לטיפול בכל הנושאים הארגוניים והלוגיסטיים הכרוכים בהליכי פונדקאות.

5 נימוקים חשובים מדוע לבחור בשירותי "סטורק סרוויס"

1. מתן שירות ללא מתווכים. כלקוחות המרכז תוכלו לבחור בעצמכם אם פונדקאית ו/או תורם זרע\תורמת ביציות עבור התינוק העתידי שלכם.

2. חקיקה לויאלית התומכת בפונדקאות. הפונדקאות בגאורגיה מותרת על פי חוק, וכך גם הוצאת הילדים שנולדו לאם פונדקאית אל מחוץ לגבולות גאורגיה.

3. מאגר מקיף של מועמדות לתפקיד אם פונדקאית/תורמת ביציות הנמצא בבעלות המרכז ותחת פיקוחו. במאגר הנתונים שלנו ישנן מועמדות רבות המעוניינות לתרום ביציות או להיות אם פונדקאית. כל מועמדת עוברת סדרת בדיקות רפואיות מקיפה, מקבלת חוות דעת פסיכיאטרית וחותמת על חוזה עם המרכז. כל אלה, במטרה להבטיח את כשירותה ומוכנותה הגופנית והנפשית להליכי הפונדקאות או תרומת הביציות.

4. מתן שירותים רפואיים מקיפים. אנו מתחייבים לספק את כל הטיפולים הרפואיים הנדרשים לצורך הליך הפונדקאות, לרבות תרומת ביציות והפריה מלאכותית. בנוסף, אנו מנהלים תיעוד רפואי מלא של כל מהלך ההיריון והלידה.

5. ליווי משפטי ופסיכולוגי. כל תנאי שיתוף הפעולה בין ההורים המיועדים לאם הפונדקאית ו/או תורמת הביציות מוסכמים ונקבעים בחוזה המפוקח על ידי עורכי דין המתמחים בתחום, הן בדין המקומי והן בדין הבינלאומי. בכל שלב של ההכנה להריון, ההריון עצמו והלידה, האם הפונדקאית מקבלת תמיכה וליווי של פסיכולוג.

סדרי העדיפויות של המרכז

1. הקפדה על כל שלבי שיתוף הפעולה עם תורמת הביציות או האם פונדקאית כפי שסוכמו בחוזה. מומחי מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות מוודאים כי כל תנאי החוזה יישמרו ויבוצעו על ידי ההורים המיועדים, התורם\ת והאם הפונדקאית. החוזה, כאמור, נערך לטובת כל הצדדים באמצעות עורך דין מיומן בעל ניסיון רב בתחום.

2. סודיות מוחלטת. על פי חוק, כל אדם זכאי להגנה על פרטיותו. הצורך לשמור על האנונימיות של הצדדים ועל סודיות השירותים שיתקבלו על ידם מעוגנים בחוזה הפונדקאות.

3. בחירה קפדנית של האם הפונדקאית ו/או תורמת הביציות. בטרם ייקלטו במאגר שלנו, המועמדות עוברות, כאמור, בדיקות רפואיות יסודיות וכן בדיקות רקע נוספת. מטרתן לשלול כל גורם שהוא – רפואי, נפשי או משפטי – העלול לפגוע בכשירותן לשמש כאם פונדקאית או תורמת ביציות.

הקריטריונים לבחירת אם פונדקאית ו/או תורמת ביציות

בבחירת אם פונדקאית מרבית ההורים המיועדים נוטים לשים דגש על מאפיינים חיצוניים. חשוב לדעת כי גישה זו אינה נכונה ביסודה. הקריטריונים החשובים ביותר הם בריאותה הנפשית והגופנית של המועמדת, והסיבות שגרמו לה להציע את עצמה לשמש כאם פונדקאית. האם הפונדקאית תישא בבטנה עובר שנוצר מן החומר הגנטי של ההורים המיועדים ואין כל קשר גנטי בינה  לבין התינוק שהיא תלד.

לעומת זאת, במהלך בחירת תורמת ביציות, בנוסף למצבה הבריאותי, ישנם נוסםים נוספים שיכולים להיות רלבנטים לבחירה ואף להכריע את הכף, כגון גובה, צבע שיער ועיניים, מבנה גוף, מוצא אתני וכדומה.

מהם שלבי הליך הפונדקאות?

להורים עתידייםלאחר פגישה עם ההורים המיועדים, שבה הם מציגים את הרצונות והצרכים השונים שלהם, עובדי מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות יבחרו עבורם שתי מועמדות לתפקיד של אם פונדקאית ו/או תורמת ביציות, כדי שיוכלו לבחור ביניהן. לאחר שבחרו, מתקיימת פגישה אישית בין ההורים המיועדים לאם הפונדקאית ולאחריה, הצדדים חותמים על החוזה.

השלב הבא כולל את הטיפולים השונים הדרושים לביצוע הפונדקאות: סנכרון של מחזור הווסת בין הנשים, גירוי השחלות, שאיבת ביציות והפריה חוץ גופית והחזרת העוברים לרחם האם הפונדקאית. לאחר הלידה, זכויות ההורים מועברות באופן רשמי ומידי להורים המיועדים.

מה כולל התשלום עבור הליך הפונדקאות?

על ההורים המיועדים להבין שהליך פונדקאות הוא שירות רפואי יקר, במסגרתו יצטרכו לכסות את כל הוצאותיה של האם הפונדקאית לכל אורכו. הוצאות אלה כוללות בדיקות רפואיות, רכישת מזון, תרופות, ביגוד ודמי דיור, טיפולי הפרייה חוץ גופית והחזרת עוברים, הוצאות לידה וכל התערבות רפואית נדרשת אחרת שמטרתה להבטיח את תקינות ההריון והלידה.

במקרים בלתי צפויים, יידרשו גם תשלומים עבור לידות מוקדמות, ניתוח קיסרי או הפסקת היריון מסיבות בריאותיות, וטיפול בגין סיבוכים שחלו במהלך ההיריון או הלידה. מכל אלה, ההוצאה המשמעותית ביותר היא כמובן הגמול המוענק לאם הפונדקאית עבור לידת התינוק.

צרו קשר עוד היום עם מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות – אנו נמזער
ככל האפשר את הסיכונים השונים, ונספק לכם תמיכה רפואית ומשפטית מלאה!

דילוג לתוכן