דרכי ההגעה למרכז

מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות ממוקם בלב ליבה של גאורגיה, בעיר הבירה טביליסי.

אשרות כניסה לגאורגיה

אזרחי מדינות רבות, ביניהן ישראל, אינם חייבים להוציא אשרת כניסה לגאורגיה, כל עוד אין בכוונתם לשהות בה מעל 12 חודשים. לצורך כניסה לגאורגיה מספיק שיהיה ברשותכם דרכון בתוקף.

סוגי התחבורה – לבחירתכם

כיצד מגיעים אלינוהתשתית התיירותית המפותחת של גאורגיה הפכה אותה ואת עיר הבירה שלה לנגישה לאורחים ממדינות שונות. כיום ניתן להגיע לטביליסי ברכבת, באוניה או בטיסה.

הזמנת כרטיסי טיסה

נציגי מרכז "סטורק סרוויס" ייעצו לכם כיצד להגיע אלינו במהירות ובקלות ממדינתכם, ימליצו לכם על הטיסות הכדאיות ביותר ויזמינו עבורכם את הכרטיסים.

ליווי צמוד

כדי שההורים המיועדים יוכלו לעשות שימוש יעיל וממוקד בזמן שהוקצה להם לביקור במרכז שלנו, נציג מטעמנו יפגוש אתכם כבר בשדה התעופה או בתחנת הרכבת ויסיע אתכם למקום השהייה המתוכנן. על פי בקשתכם, ניתן יהיה גם לשכור עבורכם מכונית עם נהג פרטי.

בחירת בית מלון והזמנת חדר

אנשי הצוות שלנו יעזרו לכם לבחור את המלון המתאים ביותר מבחינת רמת השירות והמחיר הרצויים לכם. אם אתם לא אוהבים בתי מלון, ניתן לשכור דירה בטביליסי, בקרבת מרכז "סטורק סרוויס". הודות לתחבורה הציבורית הנוחה והמפותחת, לא יהיה כל קושי להגיע מרכז מכל מקום בעיר.

התמודדות עם מחסום שפה

מדריך-מתורגמן מטעמנו ילווה אתכם, יעזור לכם להתמצא בעיר, ויראה לכם היכן נמצאות החנויות הקרובות ביותר, ואיתן גם בתי הקפה והמסעדות, שבהם תוכלו ליהנות ממטעמים מכל רחבי העולם. אנו מעסיקים מתורגמנים ומרבית העובדים שלנו דוברים אנגלית, עברית ומגוון שפות אחרות, ולא צפוי לכם כל קושי בשל אי הכרת השפה הגאורגית.

צרו עמנו קשר וודאו בעצמכם את קלות ההגעה לגאורגיה!
דילוג לתוכן