רשימת השירותים המוצעים במרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות

השירות המוענק ללקוחות מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות הוא מקיף וכולל את כל שלבי ההליך וכן את כל ההיבטים הרפואיים, הרגשיים, המקצועיים והאדמיניסטרטיביים הכרוכים בו.

1. קבלת ייעוץ מותאם אישית בתחום רפואת העקרות והפוריות

רשימת השירותים הניתניםלכל זוג שמגיע למרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות היסטוריה משלו. על מנת לסייע ביעילות מקסימלית בפתרון הבעיה השונה שכל זוג ניצב בפניה, מומחי המרכז מפנים אותם למרפאה מומחית-ייעודית לשם ביצוע בדיקות רפואיות הממפות את מצבם ואת האפשרויות העומדות בפניהם בדיוק.

2. בחירת האם הפונדקאית מתוך מאגר בלעדי

המאגר המגוון והרחב של נשים המועמדות לשמש כאם פונדקאית העומד לרשות מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות מאפשר לנו להתאים ללקוחותינו אם פונדקאית שתענה  על הקריטריונים שלהם במהירות רבה וביעילות. כל המועמדות המצויות במאגר שלנו עוברות מראש בדיקות רפואיות ופסיכולוגיות מקיפות, המבטיחות כי מועמדותן איכותית ורלבנטית.

3. בחירת תורמת ביציות

היות שמדובר בתרומת חומר גנטי, בתהליך בחירת תורמת הביציות נלקחים בחשבון גם מאפייני הפנוטיפ (המראה החיצוני) שלה, בנוסף לבדיקות רפואיות מקיפות ועמידה בדרישות מפורטות. למרכז "סטורק סרוויס" מאגר תורמות ביציות מכל המוצאים האתניים כמעט, ואנו דואגים שכל התורמות הפוטנציאליות יעברו בדיקות תקופתיות, שיבטיחו שלא חל שינוי במצבן ועמידתן בדרישות השונות.

4. ליווי משפטי

מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות עובד באופן צמוד עם קבוצת עורכי דין, המתמחים בדיני משפחה בינלאומיים, והמהווים חוליה מרכזית בצוות המומחים ונותני השירותים שלנו. עורכי הדין אלה אחראים לניסוח ההסכמים שנחתמים בין ההורים המיועדים לבין האם הפונדקאית ותורמת הביציות, וכן על רישום זכויות ההורים על התינוק מיד לאחר לידתו.

5. ארגון הנסיעות מכל מקום בעולם

מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות מפעיל מערך לוגיסטי שלם, הדואג להזמנת כרטיסי הטיסה של ההורים המיועדים, להסעות השונות הנדרשות בשטח גאורגיה, להזמנת חדרים בבתי מלון וכדומה. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא ליהנות מרגע הפיכתכם להורים. במקביל, המערך הלוגיסטי מעניק תמיכה וליווי צמודים לאמהות הפונדקאיות בעת הביקורים הנדרשים במרפאות השונות ומוודא כי יגיעו אליהן באופן סדיר.

6. הובלת עוברים מוקפאים

להורים ביולוגיים שיש להם עוברים מוקפאים בכל מקום שהוא בעולם מציע מרכז "סטורק סרוויס" שירותי הובלת עוברים מוקפאים מקצועית ובטוחה לבית החולים שבו יתבצע הליך החזרתם לרחם האם הפונדקאית.

7. ליווי וייעוץ פיננסי מקצועי

מרכז "סטורק סרוויס" לפונדקאות פועל בשיתוף פעולה הדוק עם יועצים פיננסיים מנוסים. הייעוץ הפיננסי של המרכז מספק ללקוחותינו מידע רב ערך לגבי הדרכים השונות שבהן ניתן לגייס את המשאבים הכספיים הדרושים להליך הפונדקאות.

7. ביצוע טיפולי IVF ומעקב הריון באם הפונדקאית

לאיכות ההליכים הרפואיים יש תפקיד מכריע בלידה מוצלחת, והליכי פונדקאות אינם שונים בכך. הטיפולים והליכי המעקב הרפואי השונים המסופקים על ידי מרכז "סטורק סרוויס" נעשים במרפאות הפוריות הטובות ביותר בגאורגיה, עם אנשי המקצוע – גינקולוגים, אמבריולוגים ומיילדות – הטובים, בעלי הניסיון והמיומנים ביותר.

8. הענקת ייעוץ וליווי פסיכולוגי

הליך הפונדקאות כרוך בלחץ נפשי רב הן עבור ההורים הביולוגיים והן עבור האם הפונדקאית. לחץ נפשי זה מופיע במשך כל התקופה עד למועד לידת התינוק. בשל כך, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו, הורים מיועדים ופונדקאיות כאחת, שירות תמיכה פסיכולוגית, אשר זמין עבורם באופן קבוע ולכל אורך התהליך.

9. מעקב צמוד אחר מצבן הבריאותי של הפונדקאית ותורמת הביציות

הודות לשיתוף הפעולה ההדוק עם המוסדות הרפואיים המובילים בגאורגיה, לקוחות מרכז "סטורק סרוויס", כמו גם האמהות פונדקאיות ותורמות הביציות, נהנים מנגישות למשאבי האבחון והבדיקה המתקדמים ביותר. מידע זה מאפשר למומחים של המרכז מעקב קבוע,  קבלת מידע באופן שוטף על כל בעיה המתעוררת לאורך ההליך, ויכולת להגיב עליה באופן מיידי במידה ועולה הצורך.

10. ביצוע התשלום לאמהות הפונדקאיות ולתורמות הביציות

מרכז "סטורק סרוויס" לוקח על עצמו את הטיפול בנושא הרגיש של תשלומי הפיצויים והתגמולים לאם הפונדקאית ולתורמת הביציות, בהתאם ללוח הזמנים שנקבע בהסכם בינן לבין ההורים המיועדים. שירות זה מאפשר לכם ולנו לנטרל את אחת הסיבות הפוטנציאליות העיקריות להיווצרות מחלוקות.

11. הבטחת נוחות מקסימלית בכל שלבי ההליך

מאחר שכל הצדדים מעוניינים בהשגת המטרה המשותפת – לידת תינוק בריא, אנו במרכז "סטורק סרוויס" דואגים לייצר את התנאים הנוחים ביותר עבור כולם – ההורים המיועדים, האם הפונדקאית ותורמת הביציות. אנו מאמינים כי למצב הרוח האופטימי של כל השותפים להליך יש השפעה מועילה וחיובית על הילד העתיד לבוא לעולם באמצעותו.

דילוג לתוכן